روشهای افزایش درآمد

شاید برای تان این سوال پیش آمده باشد که با وجود بستری یکسان در وب سایت زیپوک، چرا برخی افراد میزان فروش بیشتری نسبت به بقیه دارند. دلیل این اختلاف و راهکارهای افزایش فروش را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. شما نیز با دانستن مقدمات مربوط به فروش فایل و رعایت نکات ذکر شده در زیر، فروش خود را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهید.

– نیاز مشتری

اولین و مهمترین نکته در افزایش فروش، توجه به نیاز دیگران است. مشتریان حاضرند بابت رفع نیاز خود هر میزان هزینه ای را پرداخت کنند. پس سعی کنید فایل هایی را در فروشگاه خود قرار دهید که طبق نیاز مشتری باشند. بعضی نیاز ها فصلی و مقطعی است. مانند نمونه سوالات کنکور و استخدامی موسسات و ارگان ها. و برخی دیگر دائمی مانند نرم افزارهای موبایل، کتاب های رمان و یا مقالات تخصصی. پس ابتدا نیاز مشتری را شناسایی کنید و سپس در صدد رفع آن برآیید.

– معرفی محصول

متن و تصویر مناسب برای محصول مانند ویترین شما در یک مغازه است. هر چه مختصر، مفید و زیباتر باشد مشتری رغبت بیشتری برای خرید پیدا می کند. به عنوان مثال در معرفی یک کتاب می توانید علاوه  از فهرست مطالب، چکیده کتاب، تعداد صفحات و فرمت آن را در متن خود بگنجانید.

در نظر داشته باشید که تا زمانی که مشتری به شما اعتماد نکند خریدی صورت نخواهد گرفت. پس توضیحات کافی و واقعی  شما همراه با قرار دادن راه های ارتباط با خودتان عامل مهمی در جلب اعتماد مشتری محسوب می شوند. به مشتری این اطمینان را بدهید که در صورت بروز هر گونه مشکل در فایل در کنار او خواهید بود.

– سئو

فرض کنید شما محصولی فوق العاده و با کیفیت در فروشگاه خود دارید اما تا زمانی که مشتری از آن اطلاعی نداشته باشد نباید انتظار فروش بالایی داشته باشید. یکی از روش هایی که در حال حاضر جزو موثرترین متدها برای اطلاع رسانی به مشتریان و افزایش فروش می باشد استفاده از نتایج نمایش داده شده در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ است. برای معرفی محصول خود هر چه بیشتر بر روی سئوی محصول خود کار کنید مشتریان بیشتر و با کیفیت بهتری با محصول شما آشنا می شوند. در این زمینه می توانید با ارتباط با پشتیبان زیپوک در تلگرام یا تماس با شماره های ذکر شده در وب سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

– تبلیغات

برای تبلیغ در شبکه های اجتماعی سعی کنید مخاطب هدف خود را متناسب با محتوای فایل خود انتخاب کنید. یک رمان مخاطب هدف متفاوتی نسبت به یک کتاب آموزش تخصصی طراحی اتومبیل دارد. پس ابتدا مخاطب خود را شناسایی کنید و سپس با معرفی مختصری از فایل لینک فروشگاه خود را در انتهای پیام تان قرار دهید.

سعی کنید تخم مرغ های خود را تنها در یک سبد قرار ندهید! استفاده از روش های مختلف در تبلیغات ضریب اطمینان شما برای یافتن رسانه ای موثرتر را افزایش می دهد. شما این کار را می توانید با قرار دادن لینک فروشگاه و یا محصول خاص خود در وبلاگ خود یا وبلاگ دیگران، فروم ها،صفحه اینستاگرام، گروه های تلگرام، وب سایت های پر بازید، و دیگر رسانه های دیجیتال به نحو احسن انجام دهید.

سخن پایانی

در این مقاله نکاتی را آموختیم که به ما در افزایش فروش کمک شایانی می کند. اما این مهم را نیز در نظر داشته باشید که هر کس ممکن است متد و راهکارهای مختص خود را داشته باشد. پس از تجربه ی مسیرهای نو و راه حل های خلاقانه نترسید و آن ها را به بوته آزمایش بگذارید.

در صورتی که در مورد این آموزش نظر یا پیشنهادی دارید ، آن ها را از طریق قسمت نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

تیم آموزشی زیپوک.