سوالات متداول

سایت زیپوک چیست و من چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

سایت زیپوک یک وبسایت همکاری در فروش فایل هست. شما میتوانید فایلهای مورد نظر خود را از زیپوک خریداری کنید همچنین میتوانید در زیپوک به عنوان فروشنده ثبت نام کنید و شروع به کسب درآمد بکنید.

ما در زیپوک امکانی را فراهم آورده ایم که تمامی ایرانیان عزیر میتوانند فایلهای خود را در فروشگاه ما به فروش بگذارند و کسب درآمد کنند. فعالیت در زیپوک کاملا رایگان میباشد و هیچ گونه تخصص خاصی هم لازم نیست. شما میتوانید فایلهای خود اعم از کتاب و مقاله و نرم افزار و پروژه و … را در فروشگاه قرار دهید و با قیمتی که خودتان تعیین میکنید بفروش برسانید و درآمد خوبی را بدست آورید.

وبسایت زیپوک به منظور تامین هزینه های نگهداری سیستم، هزینه هاست، هزینه کارکنان سایت و دیگر هزینه ها درصد خاصی از فروش را برای خود اختصاص میدهد.

Back to Index

چطور به زیپوک اعتماد کنم؟

دلیلی برای عدم اعتماد وجود ندارد. حیات و ادامه فعالیت یک کسب و کار اینترنتی در گِرو اعتماد مشتریانش است. بدیهی است ما و همکاران در زیپوک برای سرگرمی و تفریح فعالیت نمیکنیم بلکه فعالیت ما در راستای سود اقتصادی است. اگر ما بخواهیم به موفقیت برسیم لازم است که شما فروشندگان نیز به درآمد برسید و به زیپوک اعتماد داشته باشید. بدیهی است عدم اعتماد به یک کسب و کار مساویست با تخریب اعتبار آن کسب و کار. بر این اساس زیپوک از هر اقدامی در جهت تخریب وجهه و اعتبار خود جلوگیری میکند.

Back to Index

فایل های لازم برای فروش را چگونه تهیه کنم؟

این کار به چند طریق امکان پذیر است و کاملا بستگی به خلاقیت شما دارد.

  1. اینکه سعی کنید مطالب آموزشی در مورد یک موضوع را خودتان از اینترنت جمع آوری کنید و به صورت یک مجموعه در فرمت pdf دربیاورید و در فروشگاه خودتان بگذارید. مثلا در مورد آموزش بلدرچین مطالب مختلفی را از سایتهای مختلف و یا از کتابها تهیه کنید و آن اطلاعات را منظم کرده بصورت یک کتاب الکترونیکی دربیاورید و در فروشگاه خود قرار دهید.
  2. روش دوم این است که فایل مورد نظر را از اینترنت خریداری کنید و در فروشگاه خود بگذارید، این کار چند مزیت دارد. اول اینکه وقت خود را صرف جمع آوری اطلاعات نمیکنید و دوم اینکه با این کار یکبار هزینه خرید آن کتاب را پرداخت میکنید و در عوض صدها بار به مشتریان میفروشید.
  3. جدای از اینها، حتم دارم شما در کامپیوتر یا هارد خود فایلهای با ارزشی دارید که مطمئنا دیگران حاضرن به خاطر داشتن آنها پول پرداخت کنند. پس بهتر است نگاهی دوباره به آنها داشته باشید.
Back to Index

تسویه حساب به چه صورت انجام می شود؟

برای تسویه حساب شما باید حداقل مبلغ 10 هزار تومان فروش داشته باشید تا بتوانید تسویه حساب انجام دهید. برای تسویه حساب قسمت مربوط به تسویه حساب مبلغ مورد نظر و سپس شماره کارت بانکی خود را وارد نمایید. مبلغ مورد نظر شما نهایتا تا 48 ساعت پس از درخواست به حساب تان واریز می شود.

Back to Index

تقسیم بندی سود به چه صورت است؟

سود یک فروشنده بر اساس میزان فروش او به چهار سطح زیر تقسیم بندی می شود.

سود فروشنده

برای مثال فروشنده ای که در یک ماه 400 هزار تومان فروش کل داشته است درصد سودش بر اساس سطح 1 حساب میشود. یعنی 75 درصد کل فروش که میشود :   300000=0.75*400000

بدیهی است با افزایش فروش، درصد سود فروشنده هم بیشتر میشود.

* *شروع و پایان هر ماه بر اساس تاریخ میلادی حساب میشود**

Back to Index

چه نوع فایل هایی را می توانم در سایت قرار دهم؟

هر نوع فایلی که فکر می کنید برای دیگران مفید است. مثلا این فایل می تواند یک کتاب (pdf, mobi, epub word  )، فایل صوتی، اپلیکشین موبایل، قالب و افزونه وب سایت، فایل گرافیکی و یا هر فایل قابل دانلود دیگر باشد.

  • قرار دادن فایل هایی با حجم بیش از 50 مگابایت ممنوع می باشد!
Back to Index
X
قالب ووکامرس