مثالی ملموس از درآمدزایی

مثالی ملموس از درآمدزایی

بدون شک هدف همه شما فروشندگان این است که از طریق زیپوک بتوانید درآمدزایی کنید. وقتی در جایی قصد کار کردن دارید طبیعی است که اولین و مهمترین سوال شما این است که میزان درآمد من چقدر خواهد بود؟ بنابراین در این مقاله قصد داریم میزان و نحوه ی کسب درآمد در زمینه فروش فایل را به طور مختصر و ملموس بررسی کنیم.

با توجه به تجربه قبلی گروه زیپوک فرضیات زیر را در نظر می گیریم. اگر فرض کنیم هر روز فقط 1 فایل بارگذاری کنید در نتیجه پس از گذشت صد روز، 100 فایل در فروشگاه خود خواهید داشت. اگر قیمت متوسط برای هر فایل را 5000 تومان در نظر بگیریم و از تعداد مشتریانی که از محصولات شما دیدن می کنند به طور متوسط فقط یک بار فایل های شما را دانلود کنند در نتیجه سود خالص شما در ماه سوم برابر با (500.000*80%) یعنی 400 هزار تومان می باشد.

و این در حالی است که این فایل ها طی ماه های آینده همچنان در فروشگاه شما باقی خواهند ماند و حتی درآمدی افزون تر نیز برایتان به ارمغان خواهند آورد. جذابیت این درآمد در همین رشد صعودی آن است.

اگر خیلی وسواس به خرج بدید و سعی کنید یک فایل با تمام جزییات و توضیحات کامل در فروشگاهتان بگذارید، این مدت زمان، بیشتر از 1 ساعت نخواهد بود. ولی میزان درآمدی که شما از این فعالیت 1 ساعته خواهید داشت می تواند بی نهایت باشد. این محصول، حتی آن موقعی که شما در خواب یا مسافرت هستید برای شما مولد پول خواهد بود.

اما نکته مهم دیگر، بررسی رابطه میان درآمد و زمان و انرژی صرف شده بابت آن است. یک کارمند بابت زمان و انرژی صرف شده به مدت 1 ماه تنها یک بار، حقوقی ثابت و محدود دریافت می کند. در صورتی که در کسب و کار آنلاین مانند فروش فایل شما کافیست 1 بار برای تهیه و بارگذاری محصول زمان بگذارید و بارها و بارها بابت آن درآمد کسب کنید.

کار کردن در این سیستم یک کار هوشمندانه برای پول درآوردن است. به شما اطمینان می دهیم مدت زمانی که شما صرف این کار میکنید و مقایسه آن با میزان درآمد حاصله، شما را شگفت زده خواهد کرد. پس زمان را از دست ندهید و هم اکنون تصمیمی جدی برای افزایش درآمد خود بگیرید.

اگر در مورد این مقاله نظر و یا سوالی داشتید می توانید در انتهای همین پست با ما در میان بگذارید.

گروه زیپوک.

مطالب مرتبط

نظرات شما

X
قالب ووکامرس