قوانین فروشندگان

قوانین ساخت فروشگاه در زیپوک

وبسایت زیپوک در جهت کمک به فضای کسب و کارهای اینترنتی بنا شده است. هدف اصلی زیپوک فراهم نمودن بستری برای کسب درآمد از اینترنت است.

توجه فرمایید که ثبت نام در سايت زیپوک به معني قبول تمام قوانين سايت مي باشد. قبل از هر چیز شما بايد اين توافقنامه را مطالعه، قبول و رعايت فرماييد و درصورت عدم رعايت این قوانين، کليه مسئوليت هاي تخلف مربوط به کاربر مي باشد و سايت هيچ تعهد و مسئوليتي در اين قبال متعهد نمي گردد.

  1. فروشندگان و صاحبان فروشگاه ها دقت فرمایند که اصل اساسی در فروش فایل مالکیت مادی و معنوی اثر است. توجه کنید که فایلی که در فروشگاه قرار میدهید از نظر مالکیت مشکلی نداشته باشد. مطمئن شوید که صاحب فایل از فروش آن فایل مطلع باشد و یا راضی به این کار باشد. بدیهی است در صورت رعایت نکردن این مورد، زیپوک هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد و خود صاحب فروشگاه باید جوابگو باشد.
  2. قرار دادن انواع فایلها در زمینه سحر و جادو، معرفی و ترویج شغلهای کاذب و هرمی، آموزش هک، محتوای مستهجن و هر نوع فایلی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد ممنوع میباشد.
  3. قرار دادن هر گونه فایلی در جهت تخریب دین و مقدسات ممنوع میباشد.
  4. کاربر موظف است یک ایمیل و یک شماره تماس معتبر برای پشتیبانی در پروفایل خود ثبت کند.
  5. پیشنهاد میشود فروشندگان، آی دی تلگرام خود را در صفحه محصولات خود قرار دهند تا به سوالات و درخواست های خریداران پاسخ دهند.